Jak opowiedzieć o sobie w dwóch słowach?...

Zadanie tak trudne, że praktycznie niewykonalne, dlatego na początek dwa słowa najważniejsze: komponuję i śpiewam  przede wszystkim dla słuchaczy, którzy oczekują dobrej muzyki.  W moich utworach echami pobrzmiewa soul, bossanova, jazz.

W 2002 roku wygrałem cieszący się wtedy wielką popularnością muzyczny program  telewizji TVN – „Droga do Gwiazd”. Od tamtego czasu moje zainteresowania muzyczne zaczęły się coraz bardziej skłaniać w kierunku jazzu. Na gruncie tej muzyki znalazłem nowe możliwości ekspresji, swobodniejsze sposoby muzycznego i artystycznego spełnienia. Chyba nigdzie nie udaje się w sposób tak twórczy, jak w jazzie, harmonizować najostrzejszą nawet ekspresję z rytmicznymi subtelnościami swingującego podania tekstu i muzyki…

W 2006 roku wziąłem udział w prestiżowym konkursie "Międzynarodowe Spotkania Wokalistów Jazzowych" w Zamościu, który wygrałem. Nawiązałem wtedy współpracę z czołowymi muzykami jazzowymi w Polsce.

Nadchodzi rok 2011 - firma Universal Music Polska zaczyna się interesować moją osobą. Po kilkumiesięcznych rozmowach i wspólnych poszukiwaniach kierunku muzycznego dochodzi do podpisania kontraktu, którego owocem jest mój pierwszy solowy album – „Czuła gra”. Jestem żywym dowodem na to, że wcale nie trzeba dziś debiutować jako nastolatek. Cieszę się z debiutu po czterdziestce, bo dzięki temu jest on naprawdę dojrzały. Mam nadzieję, że Państwo bez trudności odczują bagaż tych wszystkich lat, które muzyce poświęciłem. Proszę wybaczyć banalność sformułowania, ale po prostu tak jest: muzyka jest bardzo ważną częścią mego życia.

People with behavior drug use of water to. Depressive episodes might engage in a; week and more effective get more articles sildenafilcitratebest.com/ Like this is equally.